Rok končí, my začínáme: Vstříc běžecké příručce Prostě běž!

Asi není lepší moment, kdy odstartovat náš projekt – běh do cíle v podobě běžecké příručky s příznačným a všeříkajícím názvem Prostě běž! V ruce bychom ji rádi drželi (a doufám, že ji chcete držet s námi!) nejpozději na podzim příštího roku, tedy roku 2016.

Více o našem záměru a možnost nás podpořit na HitHitu! – Děkujeme!

Eda & Eva
Eda & Eva

Dnes, v pondělí 28. prosince, začíná poslední týden roku 2015. Většina z nás se ještě nejspíš vzpamatovává z vánočního obžerství (?). Někdo možná přemítá nad novoročním předsevzetím. Není jím právě to, že chcete začít běhat? Že chcete shodit pár kilogramů? Že se chcete cítit lépe, být zdravější a spokojenější? Nebo si rovnou plánujete, za kolik byste chtěli uběhnout desítku?

Právě v naší příručce najdete odpovědi na většinu svých (běžeckých) otázek. Tak s námi do toho vběhněte! Stejně tak jako za pár dní vběhneme vstříc novému roku! – Dovolíme si této příležitosti využít také k tomu, abychom vám popřáli, ať je to vaše vbhěnutí 2016 přesně podle vašich představ. A nezapomeňte si plnit sny!

Děkujeme za vaši podporu, ať už je jakákoliv.

Eda & Eva

PS: Eda Kožušník v roce 2013 založil blog Prostě běž! 66 běžeckých rad, kde, jak již název napovídá, sdílí své cenné rady a postřehy.  Já mám několikaleté zkušenosti jako novinářka, baví mě psát o sportu, a tak bylo nasnadě, že Edovi s jeho knižním běžeckým počinem pomůžu.