Proč je dobré mít plán.

mapkaDneska mám ze sebe radost. I když…

Původně jsem chtěla jít běhat tak nějak za světla, jenže jsem to jaksi nestihla. A tak přišla ta chvíle, kdy je tma, zima, možná i trochu prší, člověk je unavenej a vymyslel by 500 důvodů, proč NEjít… JENŽE.. mám PLÁN, kde se píše úplně něco jiného. A tak jsem ŠLA! Výsledek: 13km nahoru dolu (nevím, jestli to bude tvrdit i mapa, ale já to říkám!). Navíc se mi běželo fakt moc hezky. Oproti včerejšku, kdy jsem se dost trápila, tahalo mě stehno a zkrátka to neběželo. Mít PLÁN je fakt dobrý, mít ho od Někoho jinýho je ještě lepší, protože než Mu říct „hele sorry, já jsem dneska nešla, protože byla tma… a trochu pršelo.. a byla jsem unavená“, tak radši JDU! :))

Tak jsem si tak běžela, měla z toho velkou radost, měla radost z toho, jak to jde, když člověk neběhá jednou za tejden, že jo?! a byla na sebe dokonce fakt pyšná!

steaky
steaky

…JENŽE jsem přišla domů a málem jsem dostala po tlamě, kde jako jsem?! A že nikdy neběhám tak dlouho. A že se přece ve tmě bojím, a nejen ve tmě. A tak. Ještěže jsem měla připravený ty steaky! – Cvičící trenér mi totiž řekl, že bych měla jíst víc bílkovin. A víc hovězího. A protože dneska přijel výjimečně Jirka, dost se to hodilo. Trenérovi jsem oponovala, že se nám to hovězí nikdy moc nepovede připravit, je tvrdý, nebo suchý, nebo divný… Doporučil svíčkovou. Ta byla..! 🙂 Ale zákaz do tmy jsem stejně dostala…