13 důvodů, proč si pořídit běžeckou příručku Prostě běž!

Eda Kožušník (blog 66 běžeckých rad) s Evou Fryšarovou (blog Za Běhu) vydávají rozšířené vydání své běžecké příručky Prostě běž! Fialová je nová zelená! Knížek o běhání je celá řada, proč sáhnout právě po této?

Běžeckou příručku Prostě běž! si objednej na www.prostebez.cz

1) Eda a Eva se nestaví do role neomylných guru, předávají předně své zkušenosti a poznatky.

2) Jsou ale věci, kde to přece jen odbornější vhled chce. Typické běžecké bolístky si vzala pod drobnohled lékařka Marcela Menšíková.

3) Stejně tak kompenzačními a posilovacími cviky vás provede fyzioterapeutka Jana Svatošová (Fyzio Sport Therapy). Běžeckou abecedou a správným držením těla náš přední běžec Vítek Pavlišta.

4) Začínáš s běháním a kolem tebe vyskakuje spousta otázek? Běžecká příručka Prostě běž! nabízí 66 běžeckých rad pro novice zejména.

5) Prostě běž! je podána srozumitelně. Stručně, jasně, výstižně. Běhání totiž není věda!

6) Spoustě lidem běhání změnilo život. Prostě běž! přináší 20 takových inspirativních příběhů. Najde se v nich každý!

7) Běh a jídlo spolu souvisí. Proto jsme 2. vydání doplnili několika našimi oblíbenými recepty. Jako předzvěst chystané běžecké kuchařky Prostě jez!

8) Není to knížka ke čtení na dlouhé (pod)zimní večery, ale na příjemné listování. Můžeš se k ní stále vracet.

9) Prostě běž! má přívětivý formát tak akorát do kabelky a dokonce i do náprsní kapsy u saka. A neváží metrák.

10) Přitom nabízí 210 stran čtení a reálných fotografií.

11) Je to hezký dárek pro kamarádku nebo kamaráda, kteří taky začínají běhat. Klidně i vánoční! Který si teď navíc lze objednat v balíčku s připravovanou běžeckou kuchařkou Prostě jez!

12) Eda Kožušník rozběhal z chůze už stovky nadšenců. Dalším pomohl zdolat první pětku i první půlmaraton. Novinářka Eva Fryšarová hltá svůj tréninkový plán a vymetá jeden závod za druhým.

13) Začni i ty psát svůj příběh. Prostě běž!